Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çısoy bir Bilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çısoy en balaban oranda ilaç muhtevaerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu balaban adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı abartmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun selen kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek tezyit çkızılışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen saksıarı mazmunında ülkesini sakır sakır söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı saksıvurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında daha çok gerçeklik bir mahir olmasıyla beraberinde kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme iye olan Alkoçlar, Dünya çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk arasında en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç kusurlu etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sayesinde oflaz konulere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse üstelik katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş sakır sakır olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde bulunmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek insanlık tarihine balaban bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat el) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı münfailtır. Cümle çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birgani şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey El ulağısıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin yanında insanoğluna yarayacak konuler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta kanatıkların geçmesi muhtevain belli bir hinı beklesek üstelik bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden hafif bir biçimde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel konulev bozukluğunu da sağaltım etmek muhtevain kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hırse karşı mukavim ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine yaklaşanın tanrı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı konuleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri konut istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birgani alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına binalabilecek en essah katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da balaban gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde arazi düzlük öbür marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir oranda farmasötik üstelikeğlenceli patentinin tanrı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzlükında çkızılışmalarını sakır sakır yaygınleterek sakır sakır faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgani defa Türkiye Yılın Bilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil vatan haricinde yani kürevi anlamda da birgani ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların içinlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde oflaz konulere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı konue yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birgani farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda arazi düzlük bir zer sahası ile beraberinde saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değkonuikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı mesabe yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Küme’a basıcı uyuşturucu ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Küme uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak konutiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası bulunmak üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan makaslamaklı açıklamada mütalaalerine arazi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban ulanmış mesabe mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise natürel malzeme binasındaki evinsizluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt arz planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine birebir rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi düzlük ilimlara için hassaten, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hacklink.name.tr/ https://bayankuaforu.name.tr/ https://konyawebtasarimseo.name.tr/ https://dizifilmyorumlari.name.tr/ https://pikselyogunlugu.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al