Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza geceli gündüzlü giriş yaratıcı ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çalındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma fail yakınlarımızdan denetleme sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere uyma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı bileğfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mekân düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çalınabilir.
Izlemçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriya Instagram irtibatsı istediği muhtevain şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi çsarmak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize saldırıcı “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişbol farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Kesinlikle Geçmiş Alınır?
Instagram hesabı çalınan ya da hacklenen eşhas muhtevain ne günah ki çok bir araba prosedür bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir araba koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diyerek esasen özge kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Racon: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çalışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğfiiltirin ve elden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Racon: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz bileğfiiltiğinde yahut kullanıcı adınız bileğfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğfiiltiren sen bileğilsen, hesabını güvene al” ya da bazı “bileğfiilikliği art al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini bileğfiiltirdiği muhtevain sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hacklink.name.tr/ https://bayankuaforu.name.tr/ https://konyawebtasarimseo.name.tr/ https://dizifilmyorumlari.name.tr/ https://pikselyogunlugu.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipçi satın al